Říjen 2009

Kapitolovky - rozcestník

18. října 2009 v 12:58 | Jenny |  Kapitolovky
~*~*~*~

Info: Mladý šesnáctiletý plavovlasý zjmijozelský chlapec nastupuje již do šestého ročníku Čar a kouzel v Bradavicích, načež už cestou do vlaku s sebou nese těžké břímě, úkol od svého nového pána, jenž má vykonat, aby mohla zvítězit ta "správná strana", jak by řekl jeho otec. Vše má dle svého úhlu pohledu dokonale naplánové, přitom ani netuší, že mu život vzhůru nohama obrátí jistá dívka.
Doba: 6.ročník a dál
Postavy: Draco Malfoy, Jenny Folprechtová, Harry Potter, Hermiona Grangerová a další..
Stav: Dokončená
Počet kapitol: 75+doslov
Poznámka: Pokud by jste povídku četli, berte ohled na styl mého psaní, byli to první počátky (první kapitola zveřejněna: 16.1. 2010). Still in my heart.

Info: Jenny byla na rozlučkovém plese, který se odehrával v Bradavicích, páč to byl jejich poslední v zimě, protože se tento děj odehrává v sedmém ročníku. Jenomže jak už je alkohol dost matoucí sám o sobě ve velkém množství, opije se, spatří někoho a spadne do černé temnoty. Probudí se na neznámém místě a neví, co jí čeká.
Doba: 7.ročník (je to vlastně jedno, protože se to odehrává mimo Bradavice)
Postavy: Draco Malfoy, Jenny Folprechtová
Stav: Dokončená
Počet kapitol: 18 + epilog
Dear...
Info: Je to povídka, která jde mimo Hp . Pokud si tam samozřejmě někoho nedosadíte. Jde vlastně o to, že jste často zamilovaní, pořád na něj myslíte ...
Doba: -
Postavy: -
Stav: Dokončená
Počet kapitol: 4COVER JEŠTĚ NENÍ


Info: Každý se tváří všelijak, jednotlivci toho namluví, ale nemusí to tak myslet. Jak to vypadá doopravdy v nich? Jak přemýšlí, myslí, prožívají těžké chvíle? .. Pojďme se podívat do jednotlivých životů ostatních.
Doba: Neurčeno, může být jakákoliv
Postavy: - netuším :D

Info: .. Každým dnem doufám, že budu mrtvý. Pocítám vteřiny, kdy se mi konečně podaří odsud utéct.
Doba: Už nejspíš "dospělý" Blaise (18-19)
Postavy: Blaise Zabini, Pansy Parkinsonová...

Info: Dva chlapci, kteří se znají už od plínek. Nejlepší přátelé, jenž dělají spoustu věcí spolu. I když jejich přátelství vypadá, že je nezničitelné, jsou oba dva vlastně úplně odlišní. Blaise a Draco se stali smrtijedi, společně spolu prožívali chvíle bolesti, žalu a vzteku. Jakmile je jejich první fáze za nimi, oddálí se od sebe, protože Draco je až moc jiný, než dříve. Co se stane, když Blaisův nejlepší kamarád se stane vrahem, a on se lidem naopak snaží pomáhat?
Postavy: Blaise Zabini, Draco Malfoy a další

Doba: zatím netuším
~*~*~*~
Info: Nejkrásnější a nejžádanější dívka v Bradavicích aneb Zmijozelská princezna Pansy Parkinsonová. Jaká je doopravdy? Je opravdu jenom hloupá dívka, která řeší oblečení, pomlouvá a všude vypráví, s jakým klukem by strávila noc, nebo je v ní něco víc, než čekáme?
Postavy: Pansy Parkinsonová, její rodiče, Draco Malfoy, Blaise Zabini, Theodore Nott, Millicent Bulstrodeová a další
Doba: prozatím netuším, dodám později


Info: Povídá se, že každá sebemenší bytost na tomto světě je předurčena k tomu, aby naplňovala svou duši i život ,,city", jako je štěstí, radost, náklonnost, starost o určité bytosti, jenž se kolem nás pohybují, či dokonce snění o růžové budoucnosti. I přesto, jaký máme původ, v jakém prostředí vyrůstáme, naše srdce stále zběsile buší a hoří o přítomnost druhé osoby. Postupem času dostanete několik ran dýkou, jelikož vás někdo zklame, ublíží vám, jelikož jste zapomněli, že život není jen procházka růžovým sadem, má i své trny. Smutek, žárlivost, vztek, bezmocnost, bolest, samota. Pro snědého chlapce, Blaise Zabini, se stane slovo "cit" naprosto cizím. V jeho očích neexistuje svět v jiných barvách, než v černo-černé temnotě, po kterém kráčí se zamrzlým srdcem, černou duší ve svém nitru, sadomasochistickými myšlenkami a neukojitelnou žízní. Co dokáže způsobit láska?

Postavy: Blaise Zabini, Pansy Parkinsonová, Draco Malfoy....


Doba: 7.ročník

~*~*~*~


Ahoj

9. října 2009 v 18:36 | Jenny
Ahoj já jsem Jenny a jsem blázen do hp§
Takže jsem si řekla že založim blog.
Prosím nenadávat mi,kopírujte s mojí ikonkou,ale hlavně,bavte se tu!
papa
Jenny