Květen 2012

Dear brain ...

26. května 2012 v 9:20 | Jenny |  Dear ...
Takže jako první je samozřejmě mozek, protože zaprvé to tam bylo a za druhé .. Bylo to tam jako první :D . Neřeště moje důvody pro vysvětlení, chci zachránit situaci .. -.- Fuck yeaaaaaaaaaaah U Mad broo :* . Snad se vám bude líbit, dneska tady nejsem sejdu se se Ženuškou a večer mám v plánu brečet jako vždy :) Forever Alone .

Nicméně - Tahle kapitola je trochu kratší, oni vlastně vždycky budou krátké ale ne o moc jako tahle. Prostě já mozek nemám, takže se mi těžko o tom píše.. Hehe.

Dear ... - Úvod

25. května 2012 v 15:34 | Jenny |  Dear ...
Jsem tu zas. Notebook bych měla mít do dvou týdnů takžee.. : TŘIKRÁT HURÁ! :) .. Nicméně je tu nová povídka, která je vlastně úplně mimo HP ale můžete si tam dosazovat koho chcete. Je to spíše z každodenního (?) života. Inspirovalo mě něco, co už jsem delší dobu četla na FB (alespoň k něčemu je užitečný -.-")

~*~*~*~


Drahý mozku, omlouvám se za přetížení myšlenkama o něm.
Drahé břicho, omlouvám se za všechny motýlky.
Drahý polštáři, omlouvám se za všechny slzy.
Drahé srdce, omlouvám se za všechny rány.

~*~*~*~

Nevím kdy přidám první kapitolu - Třeba se k tomu dostanu dnes. ^^ ♥
Sex & drugs .

21. května 2012 v 17:15 | Jenny
Po trochu "delší" době se ozývám. Nevím jak je na tom notebook, takže ještě nevím kdy tu budu na plný úvazek a taky poslední dobou nemám čas na psaní, takže tak i tak bych tady byla jenom z poloviny. Jestli budete chtít, tak vám zase podám mojí aktualizaci stavu, jak se mám a tak. Nicméně - Musím sem dát omezení, i když vím, že si to přečte spoustu z vás, kterým je méně či tak . : Omezení +15.

Pod obrázkem je písnička, pusťte si jí k tomu, hodí se mi tam . :D . + To, co se dělo je napsané kurzívou . :) .

Absolute Alcoholic.

11. května 2012 v 12:30 | Jenny
Je to spíše taková blbůstka, která mě napadla ráno jak jsem vstala. Budu se vám muset omluvit, ale nebudu na blogu tak často. Budu komentovat, číst vaše články ale s tím blogem to myslím obeně - Už nějakou dobu s emi nedobíjí moc notebook, musím přes něj mít přetaženou gumičku a teď už se nedobíjí vůbec. Takže si budu muset přetáhnout obrázky a tak a dát ho tátovi, aby ho šel reklamovat. Sice sedím a píšu z mamky počíteče ale nemůžu tady být pořád.

To byli menší informace, co jsme vám chtěla říci (napsat -.-") a teď míň keců a konečně přejděme k jednorázovce . :P

Makes me happy.

7. května 2012 v 18:32 | Jenny
Přináším další aktualizaci stavu.

Mé pravé já

7. května 2012 v 9:43 | Jenny
Povídka konečně zaměřená na Harry Potter :D Ale jelikož furt lítám někde myšlenkama, tak je to zase takové .. "poučnější" . Něco jako " The time" . Nicméně doufá, že se vám bude líbit a ze začátku by jste vůbec neřekli, jaká postava tam hraje "hlavní roli". Doufám, že se bude líbit :* Btw:Kurzívou je psán deník ^^


3 words

6. května 2012 v 9:41 | Jenny
Zde je další jednorázovka, která je z mých myšlenek a je převedená. Nemusí se vám líbit, ale já jí chci sem prostě dát. ;) Jde obecně o vztahy a "ty tří slova". Je to jenom můj názorna věc . Jestli někdo má jiný, beru to. ;)

The time .

2. května 2012 v 9:41 | Jenny
Přijela jsem včera z chaty, bolí mě hlava, trošku mě škrábe v krku a mám tolik holubů v nose, že mám podezření, že mutuju na obra. Nicméně - Toto je jednorázovka mimo HP, která mě napadla na chatě a ještě jedna, kterou napíšu později . ;) . Je to spíše nějaké to moje spekulování a přemýšlení . Doufám, že se vám bude líbit.