Best bitches >> Best friends forever, bro.

21. července 2012 v 10:27 | Jenny |  Jednorázovky
Tak tady je jednorázovka věnovaná tý mý šílený Nikince. Je to k našemu výročí, zlato :*

Vlastně nevím, kolikátého jsi mi napsala na blog, už to tady půl hodiny hledám, ale řešit to nebudu. Každopádně vím, že to začalo naší posedlostí na Dracouše. Shledal se první komentář na blogu té druhé ..

Ale oficiálně jsme se spřátelily až 13.července 2011 v 10:51 (no jo no, jsem přesná, ale byla jsem na chatě, odpust :D ) .. Potom jsme si začaly psát na FB a nabídla jsi mi, jestli bych s tebou a s Avenkou nechtěla hrát RPG. Vůbec jsem nevěděla co to je ale řekla jsem si : Proč ne? .. Ze začátku mi to nešlo ale pak jsme na to přišla :D .

30.10. 2011 - To jsem myslela, že se zbláznim :D Niki se rozjela, přitom celou dobu jsi psala věty typu : FUUJ! TO JE NECHUTNÉ :D.. Přitom jenom Draco někoho líbl na krk :DD .. Řekněme že ten den se stalo něco, co by se dvoum lidem po rozchodu stát nemělo :D .

Takových momentek bylo opravdu hodně. Mezitím jsme si začaly říkat : Maminečko a Synáčku, páč jsem začala plát Narcissu :D

Takhle bych pořád mluvila o plání. Kolikrát jsi mě rozbrečela ( teď ti to úspěšně vracím ^^), kolikrát jsi mě upocitovala, kolikrát jsi mě rozesmála.. Děkuju :) .

Náš první rozhovor na Facebooku? Pamatuju si to, jako kdyby to bylo včera. Měla jsem na sobě růžové triko s hrošíkem a na psrtě jsem měla stříbrný prstýnek a ležela jsem na zemi v koupelně :D . Byly jsme obě nervózní, taky to podle toho tak vypadalo ale nakonec jsme se pořád smály.

Pochválila jsi mi prstýnek, povídaly jsme si o všem možném.. Bylo to krásné období :). Každou chvíli jsme si volaly :'D. Byla to sranda. Jenomže.. Pak na mě přišlo špatné období, kdy jsem ti nepsala a když, tak jenom takový : ahoj, jak se máš?, co jinak?, co děláš?, co ve škole? .. a šmitec.

Nepsala jsem ti ani co mi je, protože jsem si myslela, že by tě to nezajímalo. Hrozně mě to mrzí, protože takhle jsme ztratily asi 3 nebo 4 měsíce. Moc se za to omlouvám.

Pak jsme si všechno vyříkaly a už to bylo v pořádku :)) . Nevěděla jsem, jak mám začít, nevěděla jsem ani, jak tohle mám napsat, aby ti konečně došlo, jak moc mi na tobě záleží, a jak jsi pro mě důležitá.

Rozsekával mě dnešní rozhovor. Když já si nemohla pomoct :D . Jsi tak krásná, Niki! Máš takový talent na psaní povídek! Hrozně ti to závidím :') ... Všechno.

Jednou bych chtěla být jako ty (koho ti to připomíná? :'DD fuuuj :DDD) . Né teď vážně :

Za všechno ti moc děkuju, lepší kamarádka přes internet si nedokážu představit :D. Náš vztah pochopíme jenom my. Každej večer jak mě vzrušíš no Niki ty špinavá :DD (samozřejmě myslím plání >> Draco

Jsem ti za všechno vděčná, co pro mě děláš a doufám, že naš ekamarádství vydrží co nejdýl. Mám tě ráda, ty praštěná, někdy imbecilní, talentovaná, krásná, nepopsatelná, vtipná, úžasná kamarádko :D . Malfoyová áá :D

Miluju tě. :) .
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Nikinka Nikinka | Web | 20. července 2012 v 13:05 | Reagovat

Ježiši, ty mě vždycky dokážeš něčím tak překvapit, že jsem z toho úplně dojatá ♥! Taky si pamatuju na náš první rozhovor, bylo to... divno-vtipné :D. A taky si pamatuju na ten den, kdy jsem se... odvázala. To bylo teda něco. Pamatuju si, že jsem z toho byla strašně upocitovaná :D...
Jsem ráda, že jsme si to všechno vysvětlili a máme mezi sebou pořád ten hezký, kamarádský vztaj :-).
Jo, ten rozhovor dneska mě úplně zabil :D.. Ty taková krásná tam a já s rozcuchanýma vlasama v růžovoučkém županu :DDD. Z toho, cos říkala a jak ses rozčilovala, jsem měla trašný výtlem :D.
Já a krásná? To určitě! :D To spíš ty. Vůbec mi nemáš co závidět. A vůbec nechtěj být jako já, jsem blbá (jo jo, vím, na koho a na co tím narážíš :DDD)...
Já tebe vzruším?! Děláš si srandu? Trochu si vzpoměň na včerejší večer... kdo koho tady vzruší, co? :DDD
Taky tě miluju, moje milá Jenny (Jennyfer, jak by řekla jedna holka ze školy) :D ♥.♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama