Cheating

14. dubna 2015 v 18:51 | Mrs. Zabini |  My mind
Nový lay, vím že to jsou zase růžičky ale jsem na to poslední dobou hrozně ujetá. Jak na obrázcích tak na oblečení :D Přijde mi to úžasné. Dnes nepřidám žádnou povídku, ale po dlouhé době přidám zase něco ze své hlavy. Enjoy itDřív to dělali převážně kluci, ale dnešní generace je horší, takže se to rozrostlo i u dívek. Co si pod slovem "nevěra" představit? Každý to vidí jinak. Někdo vám řekne, že pro něj je podvod polibek, někomu to nevadí. Někdo rozlišuje sex a lásku (což mi připadá jako hloupost) a nevadí mu, když partner jde do postele s někým jiným, pro někoho je to příliš. A jelikož se tato rubrika jmenuje "My mind", je to tudíž můj názor, takže nemusíte s tím souhlasit.

Podle mého názoru je nevěra to nejnesmyslnější a nejhorší, co člověk ve vztahu může udělat. Proč taky? Na co má někdo vážný vztah, když pak podvede? Neklape to už jako dřív? Od toho si lidi mají sednout a promluvit. Pohádali se? Stačí si to vyříkat. Vyprchali city - odcizili se? Stane se, též si o tom promluvit a rozejít se. Už to není v ložnici jako dřív? Dá se s tím něco udělat.

Ale na tyhle možnosti nikdo nemyslí. Jednoduší pro ně je jít někam do baru, nebo zavolat kamarádce\kamarádovi a "jít se odreagovat" do postele s jiným. Připadá mi to odporné a směšné. Ano, stalo se mi, že jsem byla ve vztahu s klukem, se kterým nám to potom přestalo klapat, už jsme si vlastně neměli ani co říct, tak jsme si sedli, promluvili si o tom a zůstali přátelé. V životě by mě nenapadlo toho druhého podvést.

Připadá mi to odporné a kdyby mi tohle někdo udělal, neodpustila bych mu to. Protože "udělá to jednou, udělá to znovu". Důvěra je v háji, budete přemýšlet pořád nad tím, co dělá když není s vámi.. Zešílela bych z toho. A není na to výmluva (například:"Byl jsem opilý\á, nevěděl\a jsem co dělám." - tak snad ten člověk ví, že je zadaný, nebo ne? ;) ).

Když má člověk tedy pocit, že se potřebuje "vyřádit" nebo že "jsem ještě moc mladý\á na dlouhodobý vztah" tak ať s nikým nechodí. A pokud jsou ve vztahu a potkají někoho jiného, mají to říct. Prostě jednoduše řečeno: Od čeho je pusa? Od čeho máme hlasivky? Aby jsme mluvili, nebo ne?

Já osobně beru jako nevěru "pouhý" polibek. Kdyby má druhá polovička dala pusu někomu jinému, už to tak beru. Vadí mi to, protože mi přijde divné, aby si dívka a kluk dávali kamarádskou pusu (pokud ten kluk není homosexuál nebo ta dívka není na holky). Jsem asi ze staré školy, ale je to tak.

To bude asi vše, chtěla jsem na to jenom zkráceně napsat svůj názor, myslím si, že víc k tomu dodávat je zbytečné.

Mrs. Zabini
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Nikinka Nikinka | Web | 14. dubna 2015 v 19:01 | Reagovat

Vítej v klubu staré školy :-D. Každopádně... souhlasím s tebou, ale to asi víš. Myslím, že když má člověk někoho doopravdy rád, nemá potřebu chodit za jinými a podvádět ho, i kdyby mělo jít jen o ten pouhopouhý krátký polibek, o kterém píšeš. Nevěru bych nebyla schopná pochopit, ani kdyby měl můj kluk stovky argumentů, proč to udělal - všechno jsou to jen výmluvy.
Udělá to jednou, udělá to znovu. Moc pěkně napsané, pravdivé. A myslím, že se to netýká jen vztahů a nevěry jako takové, ale i ostatních věcí, třeba i mezi kamarády. Lži, podvody, řeči. Určitě jsme se s tím už všichni setkali :).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama