Love is love understand?

27. dubna 2015 v 21:31 | Mrs. Zabini |  My mind
Poslední dobou už mi to začíná lízt na nervy, tak jsem se potřebovala podělit o své myšlenky. Nemám teď moc času, škola a tak. Enjoy it.


Připadá mi neskutečné, co jsou lidé schopni říct, nebo napsat. Jaký mají pohled na svět a připadá mi, že jsou zabednění. Co by mělo být špatného na tom, když se dva do sebe zamilují? To tak moc záleží na tom, jestli to jsou dvě dívky, dva chlapci nebo dívka a chlapec? Čím se liší? Jsou to lidé, stejně jako my ostatní, akorát mají jinou orientaci. Jak by se cítili heterosexuálové, kdyby se do nich někdo navážel kvůli orientaci? .. O počkat, to není možné, protože být hetero je normální, ale být lesbou, gayem nebo bisexuálem je nenormální, vadné a postižené.

Na jedné stránce byl sdílen odkaz, jak dva kluci (bratři) říkají svému otci, že jsou gayové. Jejich otec jim řekl, že je bude milovat stejně tak, jako doposud a že se nemění nic na tom, jestli mají rádi dívky nebo chlapce. A spustila se třetí světová válka v komentářích.

"Buzny zasraný!" .. "Je to mentální vada, homosexualita by se měla léčit." a podobně. Jsem zvědavá, co budou dělat a říkat, až za nimi přijde jejich dítě a řekne:"Mami\tati, jsem gay\lesba\bisexuál\ka.".

Vezmeme si příklad, herec, který hraje v How I met your mother, Barney (:3) je se svým přítelem osm let, adoptovali si dvě děti ale to, aby se vzali je nelegální? Britney Spears se vdala na 58 hodin ale je to v pořádku? Bože. Je mi z toho na zvracení.

Dobrý, asi to není úplně hezká představa, co se odehrává u nich v posteli. Ale když si to tak vezmu, jejich vztahy vydrží déle, než heterosexuální. Alespoň mi to tak přijde a můžu vám říct, že mám kamarádku, která je lesba a měla jsem kamaráda, který je gay, a nevidím rozdíl v tom, jestli se bavím s hetero nebo homosexuálem, protože jsou to jenom lidi. Když opomenu to, že si s gayem můžete pokecat o oblečení, klucích, což je naprosto super.

Je to jenom orientace, proč radši všichni neřeší opravdu psychické postižení, jako jsou například pedofilové? Proč řeší normální lidi?

Love is love, understand? We are all humans. Nic víc bych k tomu dál nepsala, protože mě nic víc k tomu nenapadá. Snad jenom že dnešní lidi jsou zabednění a hnusný.

Mrs. Zabini
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Nikinka Nikinka | Web | 3. května 2015 v 10:22 | Reagovat

Slíbila jsem, že se k tomu vyjádřím, až přijedu domů, a teď to hodlám splnit, protože když jsem tenhle článek četla, hlavou se mi mihlo hned několik věcí a názorů na toto téma.
V první řadě bych chtěla říct, že mi nijak nevadí orientace druhých, nezáleží totiž na tom, jaké pohlaví ho přitahuje, ale jaký ten člověk je. Kdyby byl můj bratr gay nebo sestra lesbička, asi by to zjištění mnou otřáslo, ale pak bych se s tím smířila a šla dál - no a? Stále by to byli mí sourozenci, které nade všechno miluju, i když mi občas pořádně pijí krev :-D.
Je pravda, že někteří lidé se do homosexuálů nebo zkrátka do lidí, kteří jsou něčím odlišní, dokáží navážet pěkně krutě a tvrdě. A je to nefér, protože všichni jsou to pořád lidé, ať už jsou hubení nebo při těle, gayové nebo lesbíčky, vychrtlí nebo obézní. Je mi líto, že to tak je, ale myslím, že každému se to nějakým způsobem vrátí později. Pokud se někdo naváží do jiného kvůli jeho orientaci, může za ním později jeho syn přijít s tím, že je gay. Například.
Ale je tady ta druhá stránka. Možná to vyzní hnusně, možná jsem já tak povrchní, nevím, ale určitě věci mi vadí a nesouhlasím s nimi.
Chodí holka s holkou, kluk s klukem? Ať si spolu klidně chodí, ať se milují, ať se jdou třeba vzít do Vegas, ale proč se proboha všude na ulici ukazují a muchlují, proč tak veřejně "stávkují" a dávají najevo svou orientaci? Tohle mi vadí - a nejen u homosexuálů, ale i u normálních párů. Co se pak týká samotných homosexuálů a jejich adoptování dětí - já osobně jsem proti tomu. Nechci být zlá, chápu, že třeba chtějí mít děti, ale když si je adoptují, tak jim tím zkazí život. Proč na tohle ty páry nemyslí? Lidé jsou zlí a ty děti musí celou dlouhou dobu poslouchat posměšky svých spolužáků a strašně tím trpět. Manželství bych povolila, ať si spolu dělají, co chtějí, ale zakázala bych spíš tu adopci, to mi připadá vůči tomu dítěti dost nefér. Dobře, možná jsem zlá - ale překvapivě mi to ani trochu nevadí, to je totiž můj názor. Takže tak. :) Víc k tomu, myslím, nemám co říct.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama