Mrs. Zabini & blog - Update

10. května 2015 v 16:05 | Mrs. Zabini |  Mrs. Zabini & blog
Tak se po nějaké době ozývám, co je nového, co se chystá a tak.

Favorite song of the week:

Ahoj všichni moji drazí, náhodní čtenáři, po nějaké době se zase ozývám. Venku je krásně, svítí sluníčko ale já mám ještě trošku zvýšenou teplotu (nebojte, mám jí teprve od pátku) a nikdo nepřijde za nemocnou Zabiniovou *popotáhne a smutně kouká*.

Nejdřív bych asi měla napsat co se týče blogu, jestli budou nějaké novinky a tak, tak se na to vrhneme. Lay prozatím měnit nebudu, i když přemýšlím už o novém. Rozložení blogu nehodlám měnit, takhle se mi to líbí a myslím si, že je to přehledné :) . Budu se ještě snažit odstranit všechny staré články, co se týkali HP, ale je to hrozně na dlouho procházet každý měsíc a mazat články.

To víte, Zabiniová je blbá a místo toho aby odstanila články, odstranila rubriky ale články zůstali. Fuck logic. Jinak k povídkám - Hodně se teď chci věnovat "Thoughts of a boy" a "Life of a Slytherin Princess" protože tyhle dvě povídky teď mám hodně v hlavě (? nevím jak to jinak říct :D) a ten zbytek zatím pozastavím. Inviolable promise bych chtěla trochu přepsat.. Uvidíme.

Ještě mě napadlo že bych napsala povídku, ještě nevím jestli kapitolovku nebo jednorázovku, která by byla spíše hodně o sexu a sadismu (think) uvidíme. A ne, nesouvisí to s filmem 50 odstínů šedi, kniha byla lepší. Film je příšerný.

Pokusím se přes týden něco přidat, ale lepší to bude od zítřka za týden, to mám 14-dní praxi a budu končit dřív, takže tu budu víc :) Budu víc psát a zveřejňovat.

To je k blogu asi vše, teď bych chtěla napsat (vypsat se) co je u mě nového:
Na čarodějnice mě neupálili, jinak bych vám asi nepsala :D byla jsem s kamarádkou na Ladronce, popíjely vesele pivo, pak se doomámily (je to vůbec slovo? :D) u mě doma a další den jsme šly na Petřín, daly si pusu a tím to haslo. Single life.

Co se týče školy, tak tenhle týden jsem tam nebyla, protože byli akce jako kino a tak, mě se tam nechtělo tak jsem se na to vykašlala a užívala si co nejvíc krásného počasí, chodila ven, vyzvedávala mámu z práce... A po nocích jsem koukala na American Horror Story a můžu vám říct, že jsem se zamilovala do Evan Peters ^^ Je krásný.

Proč jsem na to vlastně začala koukat? TVD vydává poslední díly šesté série a než vyjde další díl, umírám zvědavostí. A na AHS jsem se chtěla podívat už dlouho, takže jsem si řekla, že než vyjde další díl, podívám se na to.

Zatím jsem se podívala na Asylum a ještě mi chybí dva díly a dokoukala jsem se na Freak show. Pak ještě musím kouknout na první a třetí sérii :D Já vím, jsem hrozná, beru to strašně na přeskáčku. Stane se.

Ještě jsem zapomněla říct, že jsem se podívala na Fast and Furious 7 a můžu vám říct, že jsem brečela jako malá holka. Film byl úžasný, Jason Statham zahrál úžasnýho hajzla, Vin Diesel byl jako vždy naprosto úžasný a Paul Walker.. Ach bože, je ho škoda. A to věnování na konci filmu? Já brečela ještě hodinu potom :D

Jak jsem mluvila o počasí - Neskutečně mě vytáčí, protože je mi pořád blbě. Jak se pořád mění tlak, tak mě pořád bolí hlava, je mi na zvracení.. Neskutečný.

Tak, to bylo na okraj, teď co Mrs. Zabini:


Co se týče mě, poslední dobou až moc přemýšlím a dělám špatná rozhodnutí, jako vždycky. Nebudu vám to konkrétně rozepisovat, řeknu snad jenom to, žeurčité situace v mém životě jsou jako z nějakého filmu nebo seriálu až na to, že chybí ten "happy end".

Není den, kdy bych nad tím nepřemýšlela. Pamatuju si, jak jsem byla šťastná, zamilovaná až po uši, jak jsem to psala sem na blog.. Den, datum, hodinu, kdy se mi změnil život.. Naštěstí mám kolem sebe lidi, kteří se mě snaží rozptýlit, ale v noci, když už všichni spí, pustím si hudbu, zapnu program, kde si udělám obrázky a vylejvám si srdce a dám všechno na weheartit (tumblr nemám, založila jsem si ho jednou a vůbec jsem s tím neuměla).

Na jednu stranu mě těší, když dostanu upozornění:"78 people hearted your imagine! See who is giving you love!" ale na druhou stranu mě překvapuje, kolik lidí je na tom stejně, jako já.

To, když vám chybí. To, když po nocích pořád na tu osobu myslíte, i když víte, že ta osoba na vás ne. To, když jste schopni pro tu osobu udělat cokoliv i přesto všechno, co vám způsobila za bolest. To, když se s tou osobu setkáte a jste úplně v háji.

Nic víc bych k tomu asi neříkala. Užívejte si hezké počasí, mějte se krásně a neseďte na zadku u počítače.

Mrs. Zabini

Jeden z obrázků, který jsem udělala:
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Nikinka Nikinka | Web | 10. května 2015 v 16:15 | Reagovat

Heh, tak já bych se za tebou stavila, kdybych nebyla taky nemocná a nebyladlela x kilometrů od tebe :-D. Ale i tak tě navštěvuju (think) aspoň přes počítač.
Co se týká té nové "sexuální, sadistické" povídky, jsem na ni upřímně natěšená! :O Tak mě napadá, že naše rozpláté plání by jsme potom, až budeme mít více částí, začali přepisovat, co říkáš? Dlouho jsme nepsali takovouhle plací povídku 3:) a řekla bych, že se zařadí jak mezi ty povedenější, tak mezi ty "drsnější", co se sexu týká :D. No, jsem zticha :D.
Jinak - taky mám za týden praxi! :O :D To je super!
K tomu ostatnímu se asi nijak nevyjádřím, je to dost osobní a vždycky to probíráme spíš na facebooku, takže tak :). Ale jedno přece jenom řeknu - miluju tě, Zabiniová ;D <3.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama