Mrs. Zabini & blog - Update (2)

27. května 2015 v 18:38 | Mrs. Zabini |  Mrs. Zabini & blog

Favorite song of the week:

Ahoj všichni, tak se zase po nějaké době ozývám s tím, že mám sice teď 14-dní praxi v práci, tudíž tak nemusím být každý den, ale je tu menší problém. Když mám čas - nemám náladu na psaní a když mám náladu na psaní - nemám čas. Najednou mě chtějí všichni vidět, chodit ven a já nevím s kým mám jít dřív, do toho chodit na praxi a svých starostí mám taky dost.

Nejdříve ale k blogu:

Už mě unavují otázky od některých anonymních jedinců na asku. Neodpovídám na to, protože je to provokace. Nejsem třeba zrovna na asku, jsem v práci nebo někde venku, přijdu domů a několik otázek. První byla:"Proč už nemáš blog o hp?" ... Další:"Proč už nepřidáváš videa a obrázky?" a tyhle dvě jsem tam měla asi šestkrát a jelikož jsem neodpověděla, místo otázek se objevily nadávky.

:D :D Ten, kdo to napsal a jestli to čteš, tak se ti směju a je mi tě upřímně líto, že žiješ jenom počítačem. Bylo by fajn, kdyby jsi se šel\šla nadechnout čerstvého vzduchu, prospělo by ti to :) . Každopádně, blog je o HP o tom žádná, ale už mě přestalo - před HODNĚ DLOUHOU DOBOU - bavit mít blog o všem, co se týče Harry Potteru. Novinky a podobně. Mám ještě ve složkách hodně obrázků, to jo, ale proč jsem s tím vlastně začala?

Protože dřív jsem tolik nepsala a bylo mi líto, když jsem nemohla přidat kapitolu nebo jednorázovku, protože jsem to neměla dopsané nebo tak, tak jsem byla schopná kvůli tomuhle "špatnému pocitu" přidat 50 článků s videi a obrázky.

Taky padl hate typu:"Ubývá ti návštěvnost." .. I kdyby mi denně na blog přišel jeden člověk, tak jsem hrdá na to, jak moc jsem se zlepšila v psaní a že mám blog takový, jaký jsem si vždycky představovala a jsem spokojená.

A nikoho nenutím, aby můj blog navštěvoval. Je spousta blogů, které jsou zaměřené na herce z HP a podobně. Tak jděte tam, pokud nechcete číst fanfictions.

Jinak jsem promazávala staré články, protože mě rozčiluje, že to tu mám :D Dostala jsem se od roku 2009-2011. Ještě mi zbývá 2012, to jsem ještě přidávala obrázky apod. a pak už budu hotová.

Co se týče psaní, bylo to řečeno na začátku. Časem se to nějak vykristalizuje (Niki slovo :D <3) a pak něco přidám. Momentálně nemám náladu a stejně v půl devátý jedu pro maminku do práce, takže tak. Mějte se mnou trpělivost.

A co je nového u Zabiniové?

Práce, kamarádi, plání s Niki, spánek & repeat. Nevím, zda-li to víte, ale nedávno jsem si doroztáhla ucho (před týdnem) na svou vysněnou velikost, 12 mm a jsem z toho nadšená. Netrvalo mi to dlouho (měsíc :D) a dneska jsem si objednala další tunel ve tvaru srdíčka, akorát černý, momentálně mám v uchu růžový.

A v létě, jelikož budu mít narozeniny, budu mít další tetování. Má nejúžasnější maminka mi chce dát kérku k narozkám, jako minulý rok, takže nemůžu být šťastnější. Pfů, jinak mě nic nového nebo co bych vám chtěla sdělit, nenapadá.

Mrs. Zabini
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Nikinka Nikinka | Web | 27. května 2015 v 18:54 | Reagovat

Juj, dvakrát jsi mě zmínila ve svém článku, bacha na mě, jsem slavná! :-D
No, každopádně, abych se nějak konkrétně vyjádřila, tohle promazávání ti fakt nezávidím, protože vím, jaké to je, sama jsem si tím prošla :D. A co se týká tvého blogu jako celku, jsem na tebe hrdá, na to, jak ses zlepšila, jak jsi tak nějak blogově dospěla, jestli to tak můžu říct :D. Nechci říkat, že na návštěvnosti nezáleží, protože záleží, to je jasné, ale hlavní je, abys přidávala to, co tě baví, co ti dělá radost... a nakonec je to vlastně jen tvoje věc, co si sem dáš a nikomu do toho nic není :-D takže tak.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama