Mrs. Zabini & blog - Update (3)

29. června 2015 v 0:59 | Mrs. Zabini |  Mrs. Zabini & blogSong of the week:

Ahoj moji drazí, stále ještě žiju, nebojte se. Žádná válka se v Praze nekoná, i když hrozilo, že nastane teroristický útok, byli nahlášeny dvě bomby, ale naštěstí se nepotvrdili a já byla doma. Ale teď už vážně, to mělo být jenom jako odlehčení (yeah, i love black humor ^^).

Blog and Mrs. Zabini:

Jistě jste si všimli nového layu. Musím uznat, že se mi povedl, což neříkám moc často, lépe řečeno skoro vůbec, ale líbí se mi ta barva a co si budeme povídat, ti dva krásný klucí :3 :D Joke. To je jediné, na co jsem měla sílu. Tentokrát nebudu rozdělovat blog a sebe, protože oboje se sebou souvisí.

Nic jsem delší dobu nepřidávala a asi ani nepřidám, protože buď nemám čas a mám chuť psát a když mám čas, nemám chuť psát. Pořád jsem v práci, teď jsem měla dva dny volno a to jsem se viděla s přáteli, protože jsem je přes týden neviděla, jeliž jsem byla v práci. A teď když mám volnou chvíli, mám tak pokaženou, blbou, smutnou náladu, že bych pak s výsledkem byla nespokojená.

Takže ani v téhle chvíli nejsem schopná psát. Stalo se hodně pozitivních věcí, ale vždycky takhle večer, nebo v noci namě padna blbá nálada. Mám to často, ale dneska ji mám obzvlášť špatnou. Takže jsem se zmohla na to jenom dát o sobě vědět, aby jste si nemysleli, že blog ruším, pozastavuju nebo tak něco.

Jenom se musím s pár věcmi poprat až do krve (neberte doslova) a pak se začnu věnovat blogu. A co vy? Jak se máte? Co vysvědčení? Jaké máte plány na prázdniny?

Adios Mrs. Zabini
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Nikinka Nikinka | Web | 1. července 2015 v 8:11 | Reagovat

Jen se per, život je přece boj, jak se říká a myslím, že blog vždycky počká. :) Já taky píšu, kdy se mi zlíbí.
Na prázdniny žádné určité plány nemám, aspoň zatím, ale hodlám si je tak nějak 'po svém' užít až do poslední chvilky. Určitě se bude konat Slovensko, možná Praha, možná Maďarsko, případně jižní Morava, snad Řecko. Nevím. Ale i kdybych byla doma, bude to fajn odpočinek :).
Vysvědčení docela ujde, tři dvojky, ale že bych s ním byla nějak obzvlášť spokojená, to se tedy rozhodně říct nedá. Ale není to špatné, třeťák je prý nejtěžší, takže tak.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama