Říjen 2017

The birth of the hunter

30. října 2017 v 23:15 | Mrs. Zabini |  Love kills more than hate
Krásný pondělní večer přeju všem, kdo náhodou zabloudili v tuto hodinu na internet a jen takovou náhodou narazili na můj blog. Přidávám první kapitolu nové povídky, snad Váš překvapím a předem upozorňuji: Není to nic pro slabé povahy. Stejně si to nejspíš nikdo nepřečte, ale pro můj pocit chci, aby tyto řádky byli někde zveřejněny.


LKMTH - Úvod

19. října 2017 v 2:05 | Mrs. Zabini |  Love kills more than hate
,,Love kills more than hate."

Po úspěšných dvouch hodinách jsem konečně vytvořila cover k této povídce, uvědomuji si že samochvála smrdí, ale jsem nadmíru spokojená s výsledkem, řekla bych i dokonce že se mi doopravdy povedl. Každopádně, říkala jsem si, že tedy rovnou přidám alespoň úvod, aby jste věděli, co Vás čeká.Daily Prophet - Madam Zabini is back from the underworld!

18. října 2017 v 18:45 | Mrs. Zabini |  Mrs. Zabini & blog
Denní Věstec
Titulek: MADAM ZABINIOVÁ SE VRÁTILA Z PODSVĚTÍ!
Pouze dnes exkluzivně zpověď manželky Blaise Zabini!


Z mých tajných zdrojů, jenž tu nebudu zmiňovat, jen pouze chci poděkovat vlivnému a vysoce postavenému plavovlasému muži (všichni pravidelní čtenáři Denního věštce jistě ví, o koho se jedná) , který mi tuto informaci poskytl, že se mezi živý vrátila manželka snědému a přitažlivému kouzelníkovi, Blaisi Zabini. Dosud nikdo netušil, co se stalo, jelikož z Kouzelnického světa zmizela, aniž by po sobě nechala jedinou stopu.

Všichni jste si určitě kladli otázku: Kde se nyní nachází? Vysál z ní duši mozkomor, kterého potkala na cestě útěku od svého manžela a pokud ano, proč utekla? Či jestli náhodou nebyla po celou tu dobu hospitalizovaná u Svatého Munga na oddělení psychiatrii? Že by Voldemort jí dostal do svých spárů, vytetoval jí na levé předloktí své poznávací zmanení a integrovala se do kultu Smrtijedů? My už známe odpovědi na Vaše otázky! Podařilo se mi odchytit madam Zabiniovou u Tří košťat, když jsem se tam zastavila na šálek máslového ležáku. Více se dočtete na straně 4.

Rita Holoubková