LKMTH - Úvod

19. října 2017 v 2:05 | Mrs. Zabini |  Love kills more than hate
,,Love kills more than hate."

Po úspěšných dvouch hodinách jsem konečně vytvořila cover k této povídce, uvědomuji si že samochvála smrdí, ale jsem nadmíru spokojená s výsledkem, řekla bych i dokonce že se mi doopravdy povedl. Každopádně, říkala jsem si, že tedy rovnou přidám alespoň úvod, aby jste věděli, co Vás čeká.
Info: Povídá se, že každá sebemenší bytost na tomto světě je předurčena k tomu, aby naplňovala svou duši i život ,,city", jako je štěstí, radost, náklonnost, starost o určité osoby, jenž se kolem nás pohybují, či dokonce snění o růžové budoucnosti. I přesto, jaký máme původ, v jakém prostředí vyrůstáme, naše srdce stále zběsile buší a hoří o přítomnost druhé osoby. Postupem času dostanete několik ran dýkou, jelikož vás někdo zklame, ublíží vám... Zapomněli jste, že život není jen procházka růžovým sadem, má i své trny. Smutek, žárlivost, vztek, bezmocnost, bolest, samota. Pro snědého chlapce, Blaise Zabini, se stane slovo "cit" naprosto cizím. V jeho očích neexistuje svět v jiných barvách, než v černo-černé temnotě, po kterém kráčí se zamrzlým srdcem, černou duší ve svém nitru, sadomasochistickými myšlenkami a neukojitelnou žízní. Co dokáže způsobit láska?

Postavy: Blaise Zabini, Pansy Parkinsonová, Draco Malfoy....

Doba: 7.ročník


Poznámka autorky: Ještě jsem nezmínila jednu z hlavních postav, která zde bude figurovat, to si nechávám jako překpavení. O:) Snad Vás nevyděsím, až ji začnete číst, myšlenky mého manžela jsou v této povídce opravdu dost temné, chladné, jako kdyby opravdu nedokázal nic cítit. Tato povídka mi pomáhala v těžkých chvílích, jelikož jsem vlastně své "staré já" převtělila do Blaise. Protože i já jsem viděla svět černě a mé srdce bylo ledové. Řekla bych že název povídky je pravdivý (je to jeden z mých oblíbených citátů, mám ho vytetovaný na levé klíční kosti), protože když člověka nenávidíte, není to tak hrozné jako když člověka milujete. Pomaličku ale jistě vás to zabíjí.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama